Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Дума І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Дума І. М. 
Транспортне забезпечення розвитку сільських територій / І. М. Дума, О. С. Ігнатенко, О. В. Крисенко, М. К. Орлатий, І. В. Прокопа, А. М. Ткаченко; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України, Укр. НДІ продуктивності АПК. - К., 2003. - 69 c. - (Сер. брошур "Б-ка сіл. голови"). - укp.

Проаналізовано стан, динаміку, темпи та загальні тенденції розвитку транспортної мережі в сільській місцевості. Розкрито засади державного регулювання в транспортній галузі та реалізації програмного підходу до вирішення проблем місцевого розвитку автобусного обслуговування населення.

Проанализированы состояние, динамика, темпы и общие тенденции развития транспортной сети в сельской местности. Раскрыты основы государственного регулирования в транспортной отрасли и реализации программного подхода к решению проблем местного развития автобусного обслуживания населения


Індекс рубрикатора НБУВ: О385.3 + У9(4УКР)373.30-814

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА650894 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Величко В. О. 
Ефективний нагляд (контроль) у сфері виробництва та реалізації ветеринарних препаратів - запорука забезпечення ринку України якісною продукцією для ветмедицини / В. О. Величко, У. І. Тесарівська, І. Р. Дума, В. О. Довганик // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2012. - Вип. 13, N 3/4. - С. 411-415. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Питання контролю якості і безпечності ветпрепаратів, кормів, кормових домішок є пріоритетним функціональним завданням ДНДКІ ветпрепаратів та кормових добавок і займає значну питому вагу у його обов'язках. Державний нагляд і контроль здійснюють 20 атестованих державних інспекторів ветмедицини, які виконують інспекторські функції. Нагляд за підприємницькою діяльністю у ветмедицині надає можливість контролювати роботу суб'єктів господарювання із дотримання якості та безпечності продукції, яку вони випускають для потреб ветмедицини, а також забезпечення епізоотичного благополуччя в тваринництві та птахівництві. Дотримання суб'єктами господарювання ліцензійних умов дозволило піднести рівень вітчизняного виробництва з випуску конкурентоспроможної продукції для ветмедицини, сприяє утвердженню вітчизняних виробників на ринку України.


Індекс рубрикатора НБУВ: П85 + П545.11 + Л669-7 с + У9(4УКР)421.525.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Величко В. О. 
Відбір зразків ветеринарних лікарських засобів для контрольних досліджень (випробувань) на якість (на допомогу контролерам і працівникам лабораторій підприємств ветмедицини) : (огляд) / В. О. Величко, У. І. Тесарівська, І. Р. Дума, В. О. Довганик // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2014. - Вип. 15, № 2/3. - С. 323-329. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

На підприємствах, які випускають ветеринарні препарати, вирішальною ланкою в системі управління виробництвом продукції є контроль їх якості, завданням якого є забезпечення випуску безпечної продукції, яка відповідає нормативній документації. Послідовність контролю включає етапи: попередній, проміжний, остаточний, вибірковий та інспекційний. Основними об'єктами контролю якості є сировина, матеріали, що використовуються на виробництві та готова продукція. При цьому важливо для суб'єкта господарювання мати у своїй структурі контролерів, які професійно підготовлені компетентно відбирати зразки продукції на випробування та підготовлених працівників відомчих лабораторій. Випуск якісних, конкурентоспроможних лікарських засобів, буде сприяти утвердженню вітчизняних виробників як на ринку України, так і за її межами.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л669-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Величко В. О. 
Утилізація неякісних ветеринарних препаратів та кормових добавок : (огляд) / В. О. Величко, У. І. Тесарівська, І. Р. Дума, В. О. Довганик // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2014. - Вип. 15, № 4. - С. 238-241. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Враховуючи вимоги Європейського Союзу до якості та безпечності ветеринарних препаратів, кормів та кормових домішок і забруднення природного середовища відходами виробництва, актуальним є питання утилізації відходів неякісної ветеринарної продукції: ветеринарних препаратів і кормових домішок. Проведений аналіз методів утилізування відходів ветеринарних препаратів, кормів та кормових домішок допоможе виробникам ветеринарної продукції використовувати такі методи знищення неякісної сировини та препаратів, які підвищують культуру виробництва продукції та сприяють боротьбі за здоров'я тварин і птиці, а відповідно є безпечними для здоров'я людей, практичними та економічно доцільними, не наносять шкоди навколишньому середовищу, надають змогу знищувати відходи по мірі їх утворення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л669.09

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Тесарівська У. І. 
Аналіз вітчизняного фармацевтичного інтернет-ринку продукції для ветеринарної медицини : (огляд) / У. І. Тесарівська, І. Р. Дума, Р. О. Ривак, М. І. Савка, Т. Є. Сенишина // Наук.-техн. бюл. Держ. н.-д. контрол. ін-ту вет. препаратів та корм. добавок і Ін-ту біології тварин. - 2016. - Вип. 17, N 2. - С. 349-355. - укp.

Проведено моніторинг асортименту продукції для ветеринарної медицини на вітчизняному ринку в інтернет-аптеках України. На сьогодні ринок ветеринарних препаратів представлений майже 3000 різновидами продукції. Проаналізовано баланс асортименту продукції із використанням класифікації за кодом ATC vet. Найбільша кількість різновидів налічується серед протимікробних, протипаразитарних ветеринарних препаратів та препаратів, які впливають на систему травлення і метаболізм, найменша - ветеринарних препаратів, які впливають на респіраторну систему, на систему крові, гемопоез та серцево-судинну систему, а також імуномодулюючі ветеринарні препарати. Інтернет-ринок України представлений широким асортиментом косметичних та гігієнічних засобів для тварин. Кількість різновидів асортименту продукції для ветеринарної медицини залежить виключно від спеціалізації інтернет-аптеки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.525.2 ф

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського